Hmm, a nie mozecie tego na gg zalatwic? Nie wydaje mi sie, zeby to forum bylo w stylu programu "Przepraszam Cie!", czy "Wybacz Mi!". Chyba ze postrzegacie siebie, jako te male stworki, pokemony. Jezeli tak jest to droga wolna, mozecie tu nawet opisac dzien z waszego zycia. Bedziemy mieli co poczytac ;)
Na sradu padu nie mo¿emy, bo Kojot pewnie nawet nie ma gg na kompie.
Ja od paru miesiêcy nie widzia³em go na gg, i nic do mnie nie pisa³. A poza tym publiczne obelgi s± mocniejsze.
Sygnatura użytkownika
Turnieje Pokemon:
1 miejsce RSE 50, 1 miejsce FRLG 30
2 miejsce RSE 50,
3 miejsce RSE 50,
Zal mi ciebie maron i tyle.
Sradu padu mam zawsze siedze na niewidoku ^.-
Odwal siê odemnie za ka¿dym razem siê mnie czepiasz , wszystko ¼le, jak ¼le to zrób sam lepiej.!
Przynajmniej odpocznê w wakacje i nie bêdziesz mnie zanudza³ tymi swoimi Yugijowymi pomys³ami -.-
Aha i nie moja wina no-liferze nawet na pi³kê pograæ nie wyjdziesz bo w tibii kisisz ¿eby mnie wyprzedziæ :o
Hmm, a nie mozecie tego na gg zalatwic? Nie wydaje mi sie, zeby to forum bylo w stylu programu "Przepraszam Cie!", czy "Wybacz Mi!". Chyba ze postrzegacie siebie, jako te male stworki, pokemony. Jezeli tak jest to droga wolna, mozecie tu nawet opisac dzien z waszego zycia. Bedziemy mieli co poczytac ;)
Forum o Pokemon, to czemu pokemony nie mog³yby popisaæ ? A ile siê dowiedz± o sobie...i ja te¿ kcê dzieñ z ¿ycia Pokeeeemooonaa
Sygnatura użytkownika
<<< Wyprodukowano na moje zlecenie przez DominLoL Corp.
PPS: By³em redaktorem na Pokemon Valhalli (2008 - 14 listopad 2009 oraz 23 grudzieñ 2010 - styczeñ 2011) i ¶p. PokeSerwis.pl (2009-10). Adminem na ¶p. PokeMedia (2006-08), ¶p. PokemonPowrót (2008), ¶p. PokeShadow (2008), ¶p. PokePlanet2 (2008), ¶p. PokemonMasters (2009), ¶p. PokemonBeta (2009), ¶p. PokeLand (2009-10) i innych mniejszych. W latach 2009-10 kierowa³em popularnym forum ¶p. PokeRang, a od 28 lipca 2010 do 31 listopada 2011 r. by³em Pomocnikiem (dzia³y o Anime i PPS) na Pokemon Valhalla Forum (PVF). W 2011 r. reaktywowa³em stronê Pokemons, któr± opu¶ci³em 31 listopada 2011 r.. Na PokeCollect od 2009 r. (z przerwami kilkumiesiêcznymi) jestem adminem.
Biorê sobie do serca tylko jeden zwyczaj Amerykanów - chwalenie siê na potêgê. Widocznie to dzia³a, skoro s± potêg±. ¦wiêta Trójca : Daru, AtoMan i PokeMan - walcz± o Polski dubbing Pokemon.
Relacja z wizyty delegacji (m in. ja) Pokemon Valhalli na polskich nagraniach 11 sezonu Pokemon. >>http://pokemony.com/pokem...polskiej-wersji
Linki podane w sygnaturce, s³u¿± jedynie celom informacyjnym i edukacyjnym.
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Wymiana buttonami z PokeCollect
Forum wykorzystuje cookies, tak jak ka¿de inne w internecie, w tych samych celach (reklamy, statystyki, ustawienia). Przegl±dark± mo¿esz regulowaæ warunki przechowywania cookies.